Jak ZACZĄĆ DZIAŁAĆ, bez ciągłego szukania motywacji, nawet jeśli nie jesteś systematyczny

Image

Pokażę Ci jak zamieniać działania w NAWYKI i pozbyć się nawyków, które rujnują Twoje życie

Kurs Kreator Nawyków

Dlaczego to od nawyków zależy czy osiągniesz sukces w dowolnej dziedzinie?

Image

Masz czasami tak, że czytasz jakąś ,,mądrą książkę", słuchasz kogoś inspirującego, idziesz na drogie szkolenie i postanawiasz sobie zmianę a po kilku dniach czy tygodniach działasz dokładnie tak jak kiedyś?

Po co mamy więc inwestować w swój rozwój, skoro nie potrafimy wdrożyć w życie nowej wiedzy i umiejętności?

Mózg kocha nawyki, bo dzięki nim nie musi się przemęczać. Jeśli nauczysz się jak wdrażać je do swojego życia, możesz zapomnieć o ciągłym motywowaniu się do działania, zmuszania do robienia różnych rzeczy czy przypominania o tym co masz zrobić.

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli

na podstawie 1 379 sprzedanych kursów

Masz poczucie, że nie wdrażasz swojej wiedzy w praktykę. Kończy się na tym, że WIESZ, ale NIE DZIAŁASZ

Czujesz, że brakuje Ci systematyczności. Zaczynasz coś robić i szybko brakuje Ci motywacji, aby działać dalej.

Wiesz, że Twoje życie byłoby lepsze gdyś pozbył/a się niektórych nawyków i wdrożyła te superowe ;)

IconIconIcon

Dlaczego moi Kursanci polecają ten kurs?

Ten kurs pomógł mi na wielu płaszczyznach: zrozumiałam dlaczego mimo zafiksowania na temat książek rozwojowych nie miałam realnych zmian w swoim życiu, dowiedziałam się jak pozbyć się nawyku podjadania i przeskakiwania z zadania na zadanie. Poznałam też wiele fantastycznych nawyków. Muszę też przyznać, że ten kurs jest śliczny- pięknie zrobiony! Miałam czystą przyjemność, aby go przerabiać i wracam do niego bardzo często!"

Joanna, terapeutka

,,Nie spodziewałem się tak praktycznego kursu w tak niskiej cenie. Mnóstwo przykładów, wszystko jasno wyjaśnione krok po kroku. Jestem bardzo zadowolony"

Krzysiek, UX designer

(...) Poza tym, że kurs jest tak świetnie przygotowany, to to, że dodaliście do niego tracker nawyków w cenie jest genialne! Więcej wydałam na kilka książek o nawykach a i tak z kursu pamiętam i wiem najwięcej!"

Jolka, asystentka wirtualna

,,Pozbyłem się paskudnego nawyku, którym nawet nie chcę się tu chwalić. Nawet nie wiesz jak bardzo ten kurs uratował mi życie! Polecam go każdemu, bo przecież to od nawyków zależy jak będzie wyglądało nasze życie"

Paweł, montażysta video

,,Świetny kurs! Same praktyczne rzeczy, które stosuję niemalże codziennie- w wychowaniu dzieci, wdrażaniu wiedzy ze szkoleń a nawet u swoich pracowników. Naprawdę nie rozumiem dlaczego sprzedajecie go tak tanio, chociaż to oczywiście super ;)"

Milena, stylistka

,,Po urodzeniu drugiego dziecka żyłam w kompletnym chaosie. Kiedy minęły 2 lata czułam, że jeśli nic nie zmienię to normalnie wybuchnę. Kupiłam Kreator i nie zawiodłam się. Mam nareszcie poczucie, że przejęłam kontrolę nad tym chaosem. Kurs jest świetny i widzę mnóstwo korzyści- wdrożyłam już kilka nawyków i to bez żadnego zamęczania się. Bardzo dziękuję i polecam!" "

Ewa, matka dwójki dzieci

,,Kurs dostałem od żony- wiem co myślicie ;D Najpierw się trochę wkurzyłem a potem zaczęliśmy go przerabiać razem. Nie pomyślałbym, że tak mi się spodoba i już kupiłem 3 inne kursy Doroty. Zero paplaniny, zero mądrzenia się i kołczowania. Same mięsko, przykłady, że wszystko rozumiem. Miód malina!"

Kacper, mechanik

Jak wygląda kurs ,,Kreator nawyków" od środka?

W tym module dowiesz się czym jest, jak działa oraz dlaczego nawyk jest prawdopodobnie najważniejszą rzeczą na drodze ku efektywnemu życiu! Zdobędziesz również informacje, jak działa pętla nawyku oraz dowiesz się, jakie są Twoje oraz kiedy z nich korzystasz!

Moduł 2 - Zaprojektuj nowe Nawyki

Ta część da Ci konkretną wiedzę na temat tworzenia nowych nawyków. Zostaniesz przeprowadzony krok po kroku przez schematy działania oraz dowiesz się, jak szukać tych nawyków, które warto posiadać!

Ostatni segment zawiera w sobie informacje na temat tego, jak wspomagać się odpowiednimi narzędziami do tworzenia nawyków. Zobaczysz, że czasy w których żyjemy dają nam do tego ogrom możliwości - tylko na wyciągnięcie ręki!

Moduł 4 - Narzędziownia

W tym module dowiesz się co sprawia, że tak jest trudno pozbyć się nawyku. Dowiesz się, jakie są jego biologiczne podstawy oraz jak je wykorzystać, by zmodyfikować dowolne zachowanie.

Moduł 3 - Zmień nawyk, którego już nie chcesz

Moduł 1 - Jak działa nawyk?

Jak wygląda kurs od środka?

Jest interaktywny! Zawiera filmy, quizy, ćwiczenia, klikalne grafiki a wszystko po to, abyś miał większą przyjemność z korzystania z kursu i lepiej go zapamiętał ;)

Image Image Image
Image Image Image
Click to play video
Click to play video
Click to play video
Click to play video

Zobacz co mówią moi Kursanci:

Kliknij i zobacz wszystkie recenzje!

Czy wiesz, że kursy:

Są interaktywne?

Zawierają grafiki, filmy, ćwiczenia, testy, ciekawostki, zdjęcia i animacje, które uprzyjemnią Ci naukę? ;)

Są cały czas aktualizowane?

Płacisz raz i cały czas masz dostęp do najnowszej wersji kursów!

Możesz korzystać z kursu przez 1000 dni!!!

To bardzo dużo czasu, aby przerobić go nawet kilkakrotnie ;)

Dlaczego kursy warto przerabiać przez Internet?

Image

Aby ułatwić Ci korzystanie z kursu a także śledzenie Twoich nawyków stworzyliśmy aplikację Mistrz Rozwoju 😍

Otrzymasz ją w PREZENCIE 🎁 do kursu!

Image

🎁 Nawyki ludzi sukcesu w obszarze PRACY i NAUKI (🎬55 minut)


🎁 Najlepsze nawyki ludzi długowiecznych (ZDROWIE) i nawyki świetnych RELACJI międzyludzkich (🎬110 minut);


🎁 Najlepsze nawyki w ROZWOJU OSOBISTYM (🎬100 minut).


Nie wiesz jakie nawyki warto wdrożyć?

Te najlepsze wybrałam dla Ciebie 😍

Otrzymasz 3 nagrania w PREZENCIE 🎁 do kursu!

Gwarancja Satysfakcji!

Nie ponosisz żadnego ryzyka finansowego! Jeśli z jakiegoś powodu kurs nie będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom wystarczy, że w ciągu 14 dni napiszesz do nas maila na biuro@dorotafilipiuk.pl a dostaniesz 100% zwrotu zainwestowanych pieniędzy.

Podsumowując. Kupując kurs na tej stronie otrzymujesz:

  • Interaktywny Kurs Tworzenia nawyków
  • 3 szkolenia na temat najlepszych nawyków ludzi sukcesu
  • Aplikację Mistrz Rozwoju z śledzeniem nawyków
  • Dostęp do Akademii Efektywności na 30 dni

650

Kupuję dostęp >>

149 zł

cena:

Oferta ważna przez:

Dni
Godzin
Minut
Seconds

A jeśli czegoś nie zrozumiem?

Masz do dyspozycji Grupę, maila a być może Dorota nagra dodatkowe materiały, aby rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości. Możesz być pewien, że nie zostaniesz z niczym sam!

Dla kogo jest ten kurs?

Dla osób, które chcą wprowadzić w życie nowe nawyki oraz pozbyć się tych, które im przeszkadzają. Dla tych osób, które chcą działać i osiągać sukcesy. Jeżeli cenisz sobie swój czas i efektywność osobistą - jesteś tą osobą.

Co w sytuacji, gdy kurs mi się nie spodoba?

Wszystkie moje kursy są objęte gwarancją satysfakcji, co oznacza, że jeśli z jakiegoś powodu kurs nie przypadnie Ci do gustu, wystarczy że w przeciągu 14 dni napiszesz maila na biuro@dorotafilipiuk.pl a zwrócimy Ci 100% Twojej inwestycji.

Ile czasu zajmuje przerobienie kursu?

Idealnie, jeśli 3 razy w tygodniu poświęcisz na kurs nawet 15 minut i będziesz stosować zawarte tam wskazówki- dzięki temu uczysz się technik a przy okazji szybko zapamiętujesz informacje, których potrzebujesz.

Jak długo mogę korzystać z kursu?

Kurs, który kupujesz masz na 1000 dni. Możesz do niego wracać wielokrotnie. Będzie on również aktualizowany w tej cenie, co oznacza, że zawsze masz najlepszą wersję kursu bez wydawania nawet złotówki!

Jakich rezultatów mogę się spodziewać po ukończeniu kursu?

Kurs ma Ci pomóc w wytworzeniu trwałych nawyków oraz pozbycie się tych, które Ci przeszkadzają. Pomoże Ci też w zwiększeniu swojej efektywności osobistej tak, byś nie musiał/a zmuszać się do ważnych czynności!

Często Zadawane Pytania i Odpowiedzi

Masz pytania? Sprawdź poniższą sekcję, lub napisz maila na biuro@dorotafilipiuk.pl

Chcę już zacząć mój kurs >>