Interaktywny kurs ,,Generator Czasu"


Wygeneruj sobie godzinę dziennie.

CODZIENNIE!

Zapomnij o przytłoczeniu obowiązkami, odkładaniu na później, chaosie w tym co robisz.

Image

Kurs ,,Generator Czasu":

powstał po to, abyś wygenerował sobie godzinę dziennie każdego dnia, miał lepsze rezultaty i więcej czasu dla siebie;


przekona Cię, że masz czas i co możesz zrobić, aby wykorzystać go jak najlepiej!

pomoże Ci w ogarnięciu natłoku informacji w którym obecnie żyjemy (poczta, telefony, zadania ,,na już", obowiązki domowe itd.)

pokaże Ci krok po kroku jak planować, aby mieć czas na obowiązki i odpoczynek;

Dla kogo jest ten produkt?

Dla Ciebie, jeśli masz poczucie, że możesz lepiej zarządzać sobą w czasie. Widzisz, że nie masz jasnego sposobu jak ogarniać obowiązki- dam Ci instrukcję krok po kroku

Dla Ciebie, jeśli zależy Ci na tym, aby nie tylko efektywniej wykorzystywać czas na pracy/ nauce ale i mieć CZAS WOLNY! Pokażę Ci jak to zrobić ;)

Dla Ciebie, jeśli masz dużo obowiązków, czujesz ciągły chaos, poczucie przytłoczenia i wiecznego niedoczasu. Poznasz sposób jak wyjść z błędnego koła.

IconIcon

Dla Ciebie, jeśli szukasz sposobów na zwiększenie swojej produktywności- chcesz działać efektywniej, przestać odwlekać i tracić czas na głupoty. Dostaniesz gotowe rozwiązania.

Jak wygląda KURS od środka?

Szkolenie jest podzielone na kilka głównych modułów:

Pierwszy moduł dotyczy radzenia sobie z informacjami napływającymi z różnych źródeł.


Gdzie zapisać nowy przepis, jak nie zapomnieć o urodzinach znajomej, gdzie wpisać genialne pomysły, jak zadbać o informacje, które są nam szczególnie potrzebne- tego się dowiesz w tym module.

Drugi moduł dotyczy zarządzania obowiązkami: w pracy, uczelni, domu.

Ten moduł pomoże Ci ogarnąć chaos, da Ci jasny filtr co robić z każdym nowym zadaniem, tak, abyś już niczego nie gubił, zapominał i odkładał na ostatnią chwilę.

Trzeci moduł dotyczy planowania. Znajdziesz tam wiele wskazówek jak planować, czego nie robić, z czego korzystać i na co zwrócić szczególną uwagę.


Ten moduł pomoże Ci wybrać Twoje kluczowe zadania i dopasować się do rytmu zegara biologicznego.

W czwartym module zobaczysz jak działać efektywniej. Pokażę Ci kiedy multitasking jest świetny a kiedy kompletnie rujnuje efektywność (i inteligencję!).


Dowiesz się jak osiągnąć idealny stan mobilizacji do pracy, wyrobić rytuały działania i radzić sobie z odwlekaniem na potem.

Piąty moduł przeznaczyłam na 3 elementy- ogarnięciem swojej przestrzeni, radzeniem sobie z pochłaniaczami czasu i zadbaniem o swój czas wolny.


Po to właśnie zrobiłam ten kurs- abyś odpoczywał coraz więcej!!!

Każdy z modułów składa się z filmów, ćwiczeń, ciekawostek i interaktywnych grafik:

polecają ten kurs

Dlaczego moi Klienci

“Jak mi się super robiło ten kurs- nie tylko, że jest śliczny, to zawiera mnóstwo przykładów, ćwiczeń, krótkie i treściwe filmy- samo mięsko!

Iwona, księgowa

Alicja, testerka

“Jak ja się bałam, że to będzie kolejny kurs z macierzą i innymi ćwiczeniami, które każdy w przedszkolu słyszał. Widzę, że włożyłaś mnóstwo serca w ten kurs i nie wiem czemu jest taki tani. Jestem ZACHWYCONA!

Radek, programista

“Dorota, mam wszystkie Twoje kursy, bo po prostu uwielbiam sposób w jaki przekazujesz swoją wiedzę. Masz ogrom energii, pasji i kolejnym razem uświadomiłaś mi jak dużo może fajnych rzeczy wdrożyć, aby mieć więcej czasu"

“Mam małą firmę i wiecznie mnóstwo rzeczy do ogarnięcia- po tym kursie nie tylko wiem co robiłem źle, jak gubiłem czas ale też co zmienić a nawet jak usprawnić pracę moich pomocników

Adam, sklep internetowy

Joanna, mama

“Jestem matką 3 dzieci i byłam pewna, że muszę to po prostu przeżyć... Ten kurs pokazał mi jak mogę lepiej ogarniać, co mogę zmienić i naprawdę czuję, że odzyskałam kontrolę nad moim cyrkiem"

Anastazja, sprzedawca

“Zawsze uważałam, że zarządzaniem sobą w czasie powinniśmy się uczyć w szkole i dlatego kupiłam ten kurs. Bardzo mi się podobał! Odzyskałam więcej niż godzinę dziennie a teraz trenuję męża ;)

“Jak ja zawsze BYŁAM roztrzepana- moja mama mówiła, że taki mam charakter. Byłam pewna, że nie da się tego zmienić. Oglądając się na YT przekonałam się, że warto w siebie inwestować a ten kurs o czasie był genialnym wyborem- nawet ja się ogarnęłam!"

Anka, malarka

Magda, własny biznes

“ (...)Już wiem na czym głupio traciłam czas, już wiem jak poprawić produktywność w pracy, potrafię podzielić odpowiednio moje obowiązki. Nareszcie czuję, że mam kontrolę i nie czuję tego stresu, który miałam wcześniej (...)"

Milena, wizażystka

“Mam chyba wszystkie Twoje kursy, bo nikt nie potrafi tak ciekawie i prosto przetłumaczyć człowiekowi co może zmienić- tak jak mówisz, to kolejny kurs, który realnie ułatwił mi moje codzienne życie. Na pewno wygenerowałam więcej niż godzinę dziennie.

Pamiętaj, że kurs jest:

INTERAKTYWNY- zawiera filmy, grafiki, ciekawostki, ćwiczenia i materiały do pobrania

NA 1000 dni-

raz płacisz i możesz korzystać przez 1000 dni, również po aktualizacjach

ONLINE-

możesz korzystać kiedy i gdzie chcesz, na telefonie, tablecie lub komputerze

z GWARANCJĄ-

jeśli kurs Ci się nie spodoba, możesz go oddać w ciągu 2 tygodni od zakupu

A kto przygotował ten kurs?

Nie trzeba mnie było do tego przekonywać, ani też do tego, że miałam mniej obowiązków niż oni. Jednak INACZEJ nimi zarządzałam i to robiło tą wielką różnicę. Postanowiłam się nauczyć jak zarządzać sobą w czasie i wtedy wszystko się zmieniło...

I wtedy przeczytałam to zdanie:


,,Nie mów, że nie masz wystarczająco dużo czasu – Masz dokładnie tyle samo godzin w ciągu dnia, ile mieli Hellen Keler, Ludwik Pasteur, Michał Anioł, Matka Teresa, Leonardo da Vinci..."

Cześć! Nazywam się Dorota Filipiuk.


Kilkanaście lat temu żyłam w totalnym chaosie- narzekałam na brak czasu, zarywałam noce, nie miałam czasu na odpoczynek, znajomych, podróże... Jadłam w biegu, robiłam wszystko na ostatnią chwilę a najgorsze jest to, że nie widziałam, aby moje starania dawały efekty.


Image

Dzisiaj prowadzę 2 biznesy (które założyłam w podróży dookoła świata), jestem mamą Dawidka (2,5 roku) i Kornelki (5 lat). Żyję w dużym domu z ogrodem i pracuję około 25 godzin... tygodniowo! Codziennie mam 2 godziny tylko dla siebie. Nie piszę tego, aby się wychwalać, ale powiedzieć Ci, że najpierw wszystko przetestowałam i wdrożyłam u siebie a dopiero później stworzyłam kurs, aby pokazać Ci moją drogę!

Ukończyłam studia doktoranckie z psychologii, więc nie musisz się martwić o wartość merytoryczną kursu ani o sposób przekazu wiedzy- poza tym, że jestem psychologiem, jestem też trenerem efektywności osobistej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o moim doświadczeniu kliknij tutaj:

Chcę Cię poznać lepiej >>

Co mówią inni o kursie?

Image
Chcę zobaczyć ponad 200 recenzji >>

*14-dniowa gwarancja satysfakcji


Gwarancja Satysfakcji!

Nie ponosisz żadnego ryzyka finansowego! Jeśli z jakiegoś powodu kurs nie będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom wystarczy, że w ciągu 14 dni napiszesz do nas maila na biuro@dorotafilipiuk.pl a dostaniesz 100% zwrotu zainwestowanych pieniędzy.

Kupuję mój kurs teraz!

169 zł

Podsumowując. Kupując kurs na tej stronie otrzymujesz:

✅ 1 000 dni dostępu do interaktywnego kursu

✅materiały do pobrania, dodatkowe ćwiczenia i pdf'y;

✅dostęp do wszystkich aktualizacji;

✅dostęp do aplikacji Mistrz Rozwoju;

✅14-dniowa gwarancja satysfakcji.


🎁 BONUS: Jak przestać odkładać wszystko na później (65 minut)


399 zł

dni
godzin
minut
Seconds

ta oferta jest ważna tylko przez:

Najczęściej zadawane pytania:

Wszystkie moje kursy mają 1000 dniowy dostęp do materiałów, dzięki czemu możesz do nich wielokrotnie wracać- uczysz się przecież kompetencji, które przydadzą Ci się przez całe życie ;)

Oczywiście, że tak! Bez względu na to co robisz i ile masz lat, warto jeśli wiesz jak sobą zarządzać, aby czerpać z życia jak najwięcej! Kurs kupują studenci, rodzice czy bezrobotni.

Wszystkie moje kursy są objęte 14-dniową gwarancją satysfakcji, co oznacza, że jeśli z jakiegoś powodu kurs nie przypadnie Ci do gustu, wystarczy że napiszesz maila na biuro@dorotafilipiuk.pl a zwrócimy Ci 100% Twojej inwestycji. Mi naprawdę zależy, aby każdy mój klient był bardzo zadowolony!

Jak długo mogę korzystać z kursu?

Czy kurs przyda się dla osób, które nie pracują zawodowo?

A jeśli kurs mi się nie spodoba?

Boję się, że nie będę mieć czasu na przerabianie kursu i wdrożenia

Kurs jest zaprojektowany dla zajętych osób, z lekcjami, które możesz ukończyć we własnym tempie. Możesz go przerabiać nawet w drodze do domu na aplikacji- nie szukaj wymówek, tylko rozwiązań ;)

A jeśli czegoś nie zrozumiem?

Kiedy otrzymam dostęp do materiałów?

Napisz do mnie! Jeśli piszesz na Instagramie- otrzymasz odpowiedź głosową najszybciej jak to będzie możliwe ;) Bardzo mi zależy, aby wszyscy moi Kursanci mieli rewelacyjne wyniki- to moja najlepsza reklama ;)

Możesz też zostawiać komentarze na platformie z kursem, gdzie cały czas Wam pomagamy!

Od razu po dokonaniu płatności otrzymasz maila z dostępem do kursu. Jeśli już masz konto na naszej platformie- po prostu się zaloguj, aby od razu korzystać z materiałów.

A może lepiej jak zacznę od czytania książek?

Możesz. Ale spójrzmy prawdzie w oczy- przeczytałam za Ciebie dziesiątki książek, wybrałam najlepsze narzędzia i w zwięzły sposób pokazałam Ci drogę. Otrzymujesz aplikację, wsparcie i materiały w cenie 3 książek... Czy opłaca Ci się zwlekać?

Kiedy zobaczę pierwsze efekty?

A czy mogę dostać zaświadczenie o kursie?

Kurs jest tak zaprojektowany, abyś kroczek po kroczku mógł wdrażać małe zmiany, dające duży efekt. Nie musisz wdrożyć wszystkiego, aby zobaczyć różnice. Już sama świadomość co robisz źle przyniesie Ci duże zmiany. A potem już będzie tylko lepiej ;)

Jasne, jeśli potrzebujesz zaświadczenia o ukończonym kursie po prostu napisz do nas na biuro@dorotafilipiuk.pl

ImageImage

Moje kursy kupuje ponad tysiąc osób... rocznie! Dołączysz do nich i Ty?

Mówi się, że CZAS to pieniądz. To nie prawda. CZAS to ŻYCIE. Wszystkie Twoje marzenia, pasje, zadania, obowiązki. To czas dla Twoich bliskich, dla przyjaciół i dla Ciebie.


O ile stracone pieniądze możesz odrobić, odświeżyć przyjaźnie i nadrobić obowiązki o tyle czasu NIGDY nie możesz nadrobić. Bez względu na to kim jesteś, jak dużo zarabiasz i o czym marzysz masz dokładnie 24 godziny na dobę. A możliwości wykorzystania tego czasu tysiące.


Zarządzaj nim mądrze.

Chcę zacząć już teraz!